Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 255 "2023-2025 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 21 шешімі
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 255 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 72 054,6 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -250 мың теңге;
трансферттер түсімі - 67 610,6 мың теңге;
2) шығындар – 72 304,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 255 "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 мая 2023 года № 21
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 255 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескоспинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 054,6 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4 194 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 610,6 тысяч тенге;
2) затраты - 72 304,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -250,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 250,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 250,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат төрағасы
М. Тулеуов

5) дефицит (профицит) бюджета - -250,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 250,2 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 250,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов