Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 22 "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы, Жаңажол, Жарқамыс, Көлтабан, Қарауылкелді, Қопа, Қызылбұлақ, Миялы, Сартоғай ауылдық округтері бойынша 2023-2024 жылдарға жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 шілдедегі № 46 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 22 "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы, Жаңажол, Жарқамыс, Көлтабан, Қарауылкелді, Қопа, Қызылбұлақ, Миялы, Сартоғай ауылдық округтері бойынша 2023-2024 жылдарға жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 15 бабының 1 тармағының 2-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" Заңының 8 бабы 1) тармақшасына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан

О внесении изменения в решение Байнанинского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ащынскому, Жанажолскому, Жаркамысcкому, Культабанскому, Карауылкельдинскому, Копинскому, Кызылбулакскому, Миялинскому, Сартогайскому сельским округам Байганинского района Актюбинской области на 2023-2024 годы" от 19 мая 2023 года № 22
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 25 июля 2023 года № 46
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байнанинского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ащынскому, Жанажолскому, Жаркамысcкому, Культабанскому, Карауылкельдинскому, Копинскому, Кызылбулакскому, Миялинскому, Сартогайскому сельским округам Байганинского района Актюбинской области на 2023-2024 годы" от 19 мая 2023 года № 22 следующее изменение:
преамбула указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 2-1) пункта 1 статьи 15 Земельного Кодекса Республики Казахстан, со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан