Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 199 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 68 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 199 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 93 072,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 89 012,6 мың теңге;
2) шығындар – 93 373,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 300,9 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
еңбек ақы төлеуге – 3 402 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 199 "Об утверждении бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 1 ноября 2023 года № 68. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 199 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 072,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 89 012,6 тысячи тенге;
2) затраты – 93 373,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 300,9 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
3 402 тысячи тенге – на выплату заработной платы;