Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 220 "2023-2025 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 19 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 220 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "41123" сандары "44113,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "38011" сандары "41001,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "41123" сандары "44608,4" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-494,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "494,9" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 494,9 мың теңге.".
Келесідей мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 220 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 19. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 220 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "41123,0" заменить цифрами "44113,5"
поступления трансфертов - цифры "38011,0" заменить цифрами "41001,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "41123,0" заменить цифрами "44608,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-494,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "494,9";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств - 494,9 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
освещение улиц в населенных пунктах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 19 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 220 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 19
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2023 года № 220
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы