Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 "2023-2025 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 23 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "67461" сандары "79461" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері "47169" сандары "59169" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "67461" сандары "86215,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы профициті "0" саны "-6754,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "6754,2" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата № 224 от 30 декабря 2022 года "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 23. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2023-2025 годы" № 224 от 30 декабря 2022 года следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "67461" заменить цифрами "79461",
в том числе:
поступления трансфертов цифры "47169" заменить цифрами "59169";
в подпункте 2):
затраты цифры "67461" заменить цифрами "86215,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "- 6754,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "6754,2";
и дополнить абзацем следующего содержания:

"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6754,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 23 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

"используемые остатки бюджетных средств – 6754,2 тысяч тенге".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 23
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2023 года № 224
Бюджет Желтауского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы