Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 225 "2023-2025 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 24 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 225 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40434,3 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5073,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 549,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34812,3 мың теңге;
2) шығындар – 40710,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
оның ішінде:
қаржы активтер сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -276,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) – 276,1 мың теңге;
оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 276,1.".
Келесідей мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.".

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 225 "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 24
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 225 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40434,3 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 5073,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 549,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34812,3 тысяч тенге;
2) затраты – 40710,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 276,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 276,1 тысяч тенге;
в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 276,1 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 24 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 225 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 24
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 225
Бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы