Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 227 "2023-2025 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 26 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 227 "2023-2025 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "55353" сандары "47998" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "49697" сандары "42342" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "55353" сандары "48687,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "0" саны "-689,6" сандарымен ауыстырылсын,
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "0" саны "689,6" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 227 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 26. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 227 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "55353" заменить цифрами "47998",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "49697" заменить цифрами "42342",
в подпункте 2):
затраты цифры "55353" заменить цифрами "48687,6",
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-689,6",
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "689,6";
и дополнить абзацем следующего содержания:

"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 689,6 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 26 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 227 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I.Кірістер

"используемые остатки бюджетных средств - 689,6 тысяч тенге".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 26
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 227
Бюджет Степного сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы