Карантинді алу және Қос Естек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 шілдедегі № 19 "Қарғалы ауданы Қос Естек ауылдық округіне қарасты Қос Естек ауылының Д. Қонаев көшесі мен А. Жұбанов көшесіне карантин белгілеу туралы" шешімінің қүші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Қос Естек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 26 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарғалы аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 2-9-05/167 ұсынысы негізінде, Қарғалы ауданы, Қос Естек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарғалы ауданы, Қос Естек ауылдық округіне қарасты Қос Естек ауылының Д.Қонаев көшесі мен А.Жұбанов көшесінің үй құстары арасында Ньюкасл ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс - шараларының жүргізілуіне байланысты қойылған карантин алынсын.
2. Қос Естек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 шілдедегі № 19 Қарғалы ауданы, Қос Естек ауылдық округіне қарасты Қос Естек ауылының Д. Қонаев көшесі мен А. Жұбанов көшесінің карантин белгілеу туралы шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қос Естек ауылдық округінің әкімі Г. Досмагамбетова

О снятие карантийных мер в признании утратившим силу решения акима Кос-Истекского сельского округа от 18 июля 2023 года № 19 "Об установлении карантиных мер по улицам Д. Кунаева, А. Жубанова села Кос-Истек Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района"
Решение акима Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 14 сентября 2023 года № 26
В соотвествии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании предстваления Каргалинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 сентября 2023 года № 2-9-05/167, аким Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Снять карантинные меры, установленные на улицы Д. Кунаева, А. Жубанова села Кос-Истек Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни Ньюкасл среди домашних птиц.
2. Признать утратившим силу решение акима Кос-Истекского сельского округа от 18 июля 2023 года № 19 "Об установлении карантинных мер по улицам Д. Кунаева, А. Жубанова села Кос-Истек Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кос - Истекского сельского округа Г. Досмагамбетова