Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 271 "2023-2025 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 19 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" № 271 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 176736 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакция жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 49 207 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 46 721 мың теңге;
2) шығындар - 49 768,8 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 271 "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского на 2023-2025 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 3 мая 2023 года № 19
РЕШИЛ:
Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 271 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176736) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Терисакканского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 207 тысяч тенге в том числе:
налоговым поступлениям – 2 486 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46 721 тысяч тенге;
2) затраты - 49 768,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;