Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" № 260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 тамыздағы № 49 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" № 260 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 176377 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакция жазылсын:
"1. 2023-2024 жылдарға арналған аудан бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 624 074,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 022 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 723 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 18 406 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 565 445,6 мың теңге;
2) шығындар – 9 714 583,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - - 36 643 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 693 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 53 865,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 865,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 31 050 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 67 693 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 260 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2023-2025 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 4 августа 2023 года № 49. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 260 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176377) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 624 074,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 022 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 17 723 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 18 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 565 445,6 тысяч тенге;
2) затраты – 9 714 583,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 36 643 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 67 693 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 53 865,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 865,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 31 050 тысяч тенге;
погашение займов - 67 693 тысяч тенге;

694860,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
462538
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18423
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69372
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20599
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
16382,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
57170
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50376
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
67662,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67662,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29982
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
250
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5184
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32246,8
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1324146
1
Тұрғын үй шаруашылығы
352951
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
352951
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
142000
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
26976,3
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
83974,7
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
100000
2
Коммуналдық шаруашылық
945222
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
945222
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
60855
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру

694860,2
002
Программа занятости
462538
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18423
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69372
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20599
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
16382,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
57170
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50376
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
67662,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67662,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29982
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
250
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5184
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
32246,8
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1324146
1
Жилищное хозяйство
352951
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
352951
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
142000
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
26976,3
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
83974,7
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100000
2
Коммунальное хозяйство
945222
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
945222
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
60855
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)