Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 "2023-2025 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 22 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 42 817 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 808 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 009 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 43 684,6 мың теңге;";
1 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -867,6 мың теңге;";
1 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 867,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 867,6 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 3 736 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 34 853,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 838 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 015,6 мың теңге;";
4 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 35 084,1 мың теңге;";
4 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -230,5 мың теңге;";
4 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 230,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 230,5 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 5 572,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 35 997,3 мың теңге;";
7 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -645,3 мың теңге;";
7 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 645,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 162 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2023-2025 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 16 мая 2023 года № 22. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 162 следующие изменения и дополнения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 42 817 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 808 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 009 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 43 684,6 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -867,6 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 867,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 867,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 3 736 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 34 853,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 838 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 015,6 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 35 084,1 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 4 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -230,5 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 4 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 230,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 230,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 5 572,6 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 35 997,3 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 7 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -645,3 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 7 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 645,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2) шығындар – 151 594,4 мың теңге;";
27 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 787 мың теңге;";
27 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 787 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 787 мың теңге.";
29 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2023 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 77 471,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 45 641 мың теңге;";
30 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 219 мың теңге;";
30 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 219 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 219 мың теңге.";
32 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 34 745 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 903 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 842 мың теңге;";
32 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 35 837,3 мың теңге;";
32 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1092,3 мың теңге;";
32 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 092,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

"2) затраты – 151 594,4 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 27 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -8 787 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 27 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 787 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 787 тысяч тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 77 471,4 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 45 641 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 30 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -1 219 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 30 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 219 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 219 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 32 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 34 745 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 903 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 842 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 32 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 35 837,3 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 32 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -1 092,3 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 32 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 092,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 092,3 мың теңге.";
келесідей мазмұндағы 33-1 тармағымен толықтырылсын:
"33-1. 2023 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 5 385 мың теңге сомасында ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 1 092,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 33-1 следующего содержания:
"33-1. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 5 385 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.