Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 "2023-2025 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 33 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 50 107 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 808 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 299 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 50 974,6 мың теңге;";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 11 026 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 35 652 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 985 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 667 мың теңге;";
7 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 36 297,3 мың теңге;";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 81 663 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 560 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 903 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 84 515,6 мың теңге;";
12 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 100 194 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 662 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 532 мың теңге;";
12 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 100 517,5 мың теңге;";
18 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 38 444 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 705 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 739 мың теңге;";
18 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 39 086,6 мың теңге;";
22 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 704 966,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 45 475 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 462 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 779 мың теңге;
трансферттер түсімі – 645 250,1 мың теңге;";
22 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 709 511,8 мың теңге;";
24 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2023 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 309 502,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 162 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2023-2025 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 27 июля 2023 года № 33. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года №162 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 50 107 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 808 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 299 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 50 974,6 тысяч тенге;";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 11 026 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 35 652 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 985 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 667 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 36 297,3 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 81 663 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 560 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 903 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 84 515,6 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 12 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 100 194 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 662 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 532 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 12 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 100 517,5 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 18 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 38 444 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 739 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 18 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 39 086,6 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 22 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 704 966,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 45 475 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 462 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 779 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 645 250,1 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 22 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 709 511,8 тысяч тенге;";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 309 502,1 тысяч тенге.";

25 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 76 462 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 470 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72 992 мың теңге;";
25 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 76 956,2 мың теңге;";
26-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26-1. 2023 жылға арналған Родников ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 36 183 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 142 901,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 256 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 133 545,4 мың теңге;";
27 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 151 688,4 мың теңге;";
29 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2023 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 77 565,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
30 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 48 425 мың теңге:

подпункт 1) пункта 25 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 76 462 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 470 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 992 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 25 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 76 956,2 тысяч тенге;";
пункт 26-1 изложить в новой редакции:
"26-1. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 36 183 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 27 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 142 901,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 256 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 545,4 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 27 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 151 688,4 тысяч тенге;";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 77 565,4 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 30 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 48 425 тысяч тенге:

салықтық түсімдер – 4 295 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 330 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 49 644 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 19, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының төрағасы
Т. Көлкебаев

налоговые поступления – 4 295 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 330 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 49 644 тысяч тенге;".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 19, 25, 28, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Мартукского
районного маслихата
Т. Көлкебаев