Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 "2023-2025 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 64 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 46 811 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 608 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 003 мың теңге;";
4 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 37 440 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 631,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 254 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 552 мың теңге;";
4 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 37 670,5 мың теңге;";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 7 109 мың теңге сомасында ескерілсін.";
15 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 50 017 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 215 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 288 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 514 мың теңге;";
15 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 50 582,3 мың теңге;";
20 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 48 987 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 662 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 325 мың теңге;";
20 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 49 897,4 мың теңге;";
21-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21-1. 2023 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 13 323 мың теңге сомасында ескерілсін.";
22 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 660 526,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 45 475 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 462 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 779 мың теңге;
трансферттер түсімі – 600 810,7 мың теңге;";
22 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 665 072,4 мың теңге;";
24 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2023 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 265 062,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 162 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2023-2025 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 14 декабря 2023 года № 64. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 162 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 46 811 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 608 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 003 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 37 440 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 631,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 254 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 552 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 37 670,5 тысяч тенге;";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 7 109 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 15 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 50 017 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 215 тыяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 514 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 15 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 50 582,3 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 20 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 48 987 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 662 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 325 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 20 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 49 897,4 тысяч тенге;";
пункт 21-1 изложить в новой редакции:
"21-1. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 13 323 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 22 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 660 526,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 45 475 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 462 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 779 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 600 810,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 22 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 665 072,4 тысяч тенге;";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 265 062,7 тысяч тенге.";

салықтық түсімдер – 5 895 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74 780 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 83 694 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

налоговые поступления – 5 895 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 880 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 83 694 тысяч тенге;".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.