Мәртөк ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 271 "2023 жылға арналған Мәртөк ауданында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы

О внесении изменений в постановление акимата Мартукского района от 9 ноября 2022 года № 271 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в Мартукском районе на 2023 год"

Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 31 мамырдағы № 108 қаулысы. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 04.12.2023 № 225 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшыларына, 27 бабының 1 тармағының 2), 3), 4) тармақшыларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, және Мәртөк ауданы прокуратурасының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 2-0308-23-00381 наразылығын басшылыққа ала отырып, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 31 мая 2023 года № 108. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 4 декабря 2023 года № 225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 04.12.2023 № 225.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7), 8), 9) статьи 9, подпунктом 2), 3), 4) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", в соответствии с Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан № 13898) и протестом Мартукской районной прокуратуры от 30 мая 2023 года № 2-0308-23-00381, акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 271 "2023 жылға арналған Мәртөк ауданында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының 2, 3 қосымшалары осы қаулының 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Приложение 2, 3, к постановлению акимата Мартукского района от 9 ноября 2022 года № 271 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в Мартукском районе на 2023 год" изложить в новой редакции, согласно приложениям 2, 3 к настоящему постановлению.