Мұғалжар аудандық маслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 285 "2023-2025 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 70 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 285 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 744 524 мың теңге:
салықтық түсімдер – 199 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 041 мың теңге;
трансферттер түсімі – 514 524 мың теңге;
2) шығындар – 776 314 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 790 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 790 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Кадралин
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
26 шілдедегі № 70 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы № 285
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 285 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2023-2025 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 26 июля 2023 года № 70. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 285 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кандыагаш на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 744 524 тысяч тенге:
налоговые поступления – 199 959 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 041 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 514 524 тысяч тенге;
2) затраты – 776 314 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -31 790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 31 790 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетныхсредств – 31 790 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Б. Кадралин
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 26 июля 2023 года
№ 70
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года № 285
Бюджет города Кандыагаш на 2023 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование