Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 292 "2023-2025 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 112 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 292 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 145 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 566 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 470 мың теңге;
2) шығындар – 75 452 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 307 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 307 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 307 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихат төрағасы
Б. Кадралин
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
14 қарашадағы № 112 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы № 292
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Еңбек ауылдық округ бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 292 "Об утверждении бюджета Енбекского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 14 ноября 2023 года № 112. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Енбекского сельского округа на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 292 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 145 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 566 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 470 тысяч тенге;
2) затраты – 75 452 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -2 307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–2 307 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетныхсредств – 2 307 тысяч тенге.";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Кадралин Б.
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 14 ноября 2023
года № 112
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года № 292
Бюджет Енбекского сельского округа на 2023 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование