Темір аудандық мәслихатының 2022 жығы 29 желтоқсандағы № 289 "2023–2025 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 32 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 289 "2023–2025 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158 127 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 114 537 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 2 463 мың теңге;
2) шығындар – 172 748, 2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 621,2 мың теңге;

О внесении изменения в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 289 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2023–2025 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 мая 2023 года № 32. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 289 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2023–2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенкиякского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 158 127 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 270 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114 537 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 2 463 тысяч тенге;
2) затраты – 172 748, 2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 621,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 621,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 621,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының төрағасы Б. Шаимов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 621,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 621,2 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов