Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 293 "2023–2025 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 102 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 293 "2023–2025 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Темір қаласы бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 168 907 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 105 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 156 574 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 22 913 мың теңге;
2) шығындар – 169 040,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 133,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 133,2 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Темір қаласы бюджетінде аудандық бюджеттен 3 897 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Темір қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 293 "Об утверждении бюджета города Темира на 2023–2025 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 14 ноября 2023 года № 102. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 293 "Об утверждении бюджета города Темира на 2023–2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Темира на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 168 907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 093 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 156 574 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 22 913 тысяч тенге;
2) затраты – 169 040,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -133,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 133,2 тысяч тенге.";
"5. Учесть в бюджете города Темира на 2023 год поступления целевых текущих трансфертоф из районного бюджета в сумме 3 897 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима города Темира.";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.