Ақтөбе облысы Ойыл ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 2023 жылғы 20 наурыздағы № 3 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 2024 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 10.01.2024 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабындағы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабындағы 2-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Ойыл ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссиясының кезектен тыс шұғыл отырысының 2023 жылғы 17 наурыздағы № 3 хаттамасының негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды өткізуге төтенше жағдайды жою басшысы етіп өзімді тағайындаймын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылдың 17 наурызынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Уилского района Актюбинской области
Решение акима Уилского района Актюбинской области от 20 марта 2023 года № 3. Утратило силу решением акима Уилского района Актюбинской области от 10 января 2024 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Уилского района Актюбинской области от 10.01.2024 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола вне очередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Уилского района от 17 марта 2023 года № 3, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Уилского района Актюбинской области.
2. Для проведения мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера назначаю себя руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 17 марта 2023 года.
Аким Уилского района А. Казыбаев