Хромтау аудандық маслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 324 "2023-2025 жылдарға арналған Құдықсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 56 шешімі
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Құдықсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 324 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Құдықсай ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер 74 898 мың теңге;
салықтық түсiмдер - 2 880 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсiмi – 74 018 теңге;
2) шығындар – 74 898 теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 324 "Об утверждении бюджета Кудыксайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 27 июля 2023 года № 56. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кудыксайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 324 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кудыксайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 898 тенге;
налоговые поступления – 2 880 тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 74 018 тенге;
2) затраты – 74 898 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) - 0 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э.Б. Болатов
Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 56 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Болатов Э.Б.
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 27 июля 2023 года № 56