Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 319 "2023-2025 жылдарға арналған Бөгетсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 84 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық маслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 319 шешімі негізінде "2023-2025 жылдарға арналған Бөгетсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бөгетсай ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 110 117 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 107 187 мың теңге;
2) шығындар – 110 617 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 500 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 500 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 319 "Об утверждении бюджета Богетсайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 ноября 2023 года № 84. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Богетсайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 319 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 110 117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 2 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 107 187 тысяч тенге;
2) затраты – 110 617 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 500 тысяч тенге.".