Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 323 "2023-2025 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 88 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 323 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер 73 700 мың теңге;
салықтық түсiмдер 3 060 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмi 70 640 мың теңге;
2) шығындар 73 700 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 323 "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 ноября 2023 года № 88. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 323 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Копинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 73 700 тысяч тенге;
налоговые поступления 3 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 70 640 тысяч тенге;
2) затраты 73 700 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование: 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.".