Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 325 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 90 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 325 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер 70 362 мың теңге;
салықтық түсiмдер 24 810 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмi 45 552 мың теңге;
2) шығындар 79 013 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -8 651 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 651 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 325 "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 ноября 2023 года № 90. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 325 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсуского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 70 362 тысяч тенге;
налоговые поступления 24 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 45 552 тысяч тенге;
2) затраты 79 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование: 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -8 651 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 651 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;