Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 358 "2023-2025 жылдарға арналған Шетырғыз округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 128 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 358 "2023-2025 жылдарға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шетырғыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62094,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4209,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1278,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56516,0 мың теңге;
2) шығындар – 62556,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 462,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 462,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 462,1 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 358 "Об утверждении бюджета Шетиргизского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2023 года № 128. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 348 "Об утверждении бюджета Шетиргизского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шетиргизского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 62094,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4209,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1278,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 91,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56516,0 тысяч тенге;
2) затраты – 62556,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
Поступление от продажи приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -462,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 462,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 462,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2023 жылға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 56516,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Шетырғыз ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 128 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 358 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кірістер

"4. Учесть в бюджете Шетиргизского сельского округа на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 56516,0 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Шетиргизского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 2 ноября 2023 года
№ 128
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года № 358
Бюджет Шетиргизского сельского округа на 2023 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы