Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 352 "2023-2025 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 150 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 352 "2023-2025 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1– тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45141,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3029,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 143,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41969,4 мың теңге;
2) шығындар – 45721,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -580,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 580,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 580,0 мың теңге.";
4 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 352 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2023 года № 150. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 352 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жанаконысского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45141,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3029,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 143,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41969,4 тысяч тенге;
2) затраты – 45721,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -580,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 580,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 580,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2023 жылға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 41969,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Жаңақоныс ауылдық округі әкімі шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев

"4. Учесть в бюджете Жанаконысского сельского округа на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 41969,4 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Жанаконысского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев