Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қарашадағы № 255 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69 және 71-1 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы, Бершүгір ауылдық округі аумағында орналасқан жалпы алаңы 20000 гектар жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай, "Саус Урал Ресорсиз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен геологиялық барлау жұмыстары үшін 2028 жылдың 7 желтоқсанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитуті белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 13 ноября 2023 года № 255
В соответствии со статьями 17, 69 и 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок расположенный на территорий Бершугирского сельского округа Шалкарского района, общей площадью 20000 гектаров без изъятия у землепользователей, для проведения геологоразведочных работ товариществом с ограниченной ответственностью "Саус Урал Ресорсиз" сроком до 7 декабря 2028 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов