"Қонаев қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 36-101 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы № 14-44 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Қонаев қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 36-101 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 212 200 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 195 650 мың теңге;
2) шығындар 215 620 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 420 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 420 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 420 мың теңге.";
2. 2023-2025 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 162 065 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 139 775 мың теңге;
2) шығындар 163 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 778 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2022 года №36-101 "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 10 ноября 2023 года № 14-44
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 36-101 следующие изменения:
пункты 1, 2 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 212 200 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 16 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 195 650 тысяч тенге;
2) затраты 215 620 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 420 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 420 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 420 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 162 065 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 22 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 139 775 тысяч тенге;
2) затраты 163 843 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 778 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 778 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
1. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы Қ. Ахметтаев
Қонаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы № 14-44 шешіміне 1-қосымша
Қонаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 36-101 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
теңге
Атауы
І. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств 1 778 тысяч тенге.".
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата города Қонаев К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению маслихата города Қонаев от 10 ноября 2023 года № 14-44
Приложение 1 к решению маслихата города Қонаев от 29 декабря 2022 года № 36-101
Бюджет Заречного сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
Класс
тысяч
Подкласс
тенге
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0