Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-114 "Балқаш ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу турал
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 3-14 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-114 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 889 597,9мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 687 196мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 217мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5 036мың теңге;
трансферттер түсімі 5 172 148,9мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 224 573,9 мың теңге;
даму трансферттері 2117 800 мыңге;
субвенциялар 2 829 775 мың теңге;
2) шығындар 6 889 597,9мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 65 839 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 107 300 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 41 461 мың теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-114 "О бюджете Балхашского района на 2023-2025 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 10 мая 2023 года № 3-14
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах Балхашского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 31-114 следующие изменения:
пункты 1указанного решения изложить в новой рдакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 6 889 597,9тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 687 196тысяч тенге;
неналоговые поступления 25217 тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 036тенге;
поступления трансфертов 5 172 148,9тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 224 573,9 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие2117 800 тысяч тенге;
субвенции 2 829 775 тысячи тенге;
2) затраты 6 889 597,9тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 65 839 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 107 300 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 41 461 тысяч тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65 839 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65 839 мың теңге."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65 839 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 68 839 тысячи тенге".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.