Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылдық округі, Бақанас ауылының атауы жоқ көшелерге және саябаққа атаулар беру туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 25 тамыздағы № 08-01 шешімі
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бақанас ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облыстық ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде, Бақанас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылдық округі, Бақанас ауылындағы атауы жоқ көшелеріне және саябаққа келесі атаулар берілсін:
1) атауы жоқ көшеге - Бақтыораз Бейсекбаев;
2) атауы жоқ көшеге - Мұсабек Сеңгірбаев;
3) атауы жоқ көшеге – Малтабаров Амантай Жайлауұлы;
4) атауы жоқ саябаққа - "Интернационалист-жауынгер" атындағы саябағы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі К.Культебаев

О присвоении наименований безымянным улицам и парку села Баканас, Баканасского сельского округа, Балхашского района, Алматинской области
Решение акима Баканасского сельского округа Балхашского района Алматинской области от 25 августа 2023 года № 08-01
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Баканас и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 ноября 2022 года, аким Баканасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам и парку в селе Баканас, Баканасского сельского округа, Балхашского района, Алматинской области:
1) безымянной улице – улица Бақтыораз Бейсекбаева;
2) безымянной улице – улица Мұсабек Сеңгірбаева;
3) безымянной улице – улица Амантай Жайлауұлы Малтабарова;
4) безымянному парку – парк имени "Интернационалист-жауынгер".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней, после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа К.Культебаев