Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 04 қаңтардағы № 34-163 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 мамырдағы № 4-23 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 04 қаңтардағы № 34-163 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №177580 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Айдарлыауылдық округінің бюджетітиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 37 845 мың теңге:
салықтық түсiмдер 8 892 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 28 953 мың теңге;
2) шығындар 39 996мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 151мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 151 мыңтеңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 151мың теңге.
2. 2023-2025жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджетітиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 39 342 мың теңге:
салықтық түсiмдер 11 645 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 27 697 мың теңге;
2) шығындар 39 354мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 12 мыңтеңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 мыңтеңге.
3. 2023-2025жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26 мая 2023 года № 4-23
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы" от 04 января 2023 года № 34-163 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177580) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 37 845 тысяч тенге:
налоговые поступления 8 892 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 953 тысячи тенге;
2) затраты 39 996 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 151 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 151 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 151 тысяча тенге.
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 39 342 тысячи тенге:
налоговые поступления 11 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 27 697 тысяч тенге;
2) затраты 39 354 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 12 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решениюсоответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировқа жүктелсін.
4. Осы шешiм 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Амиргалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 мамырдағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 34-163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 4-23 шешіміне 1-қосымша

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Амиргалиев
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "26" мая 2023 года № 4-23 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы"

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2 151
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 151
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
2 151
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2 151
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 151
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 151
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 мамырдағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 34-163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 4-23 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 04 қаңтардағы № 34-163 шешіміне 4-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованн ы х ( недоиспользованных) целевых трансфертов
2
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2 151
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
2 151
8
Используемые остатки бюджетных средств
2 151
01
Остатки бюджетных средств
2 151
1
Свободные остатки бюджетных средств
2 151
01
Свободные остатки бюджетных средств
2 151
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от "26" мая 2023 года № 4-23 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы"
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
І. Доходы