Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № VII-31-149 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 31-149 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № VII-31-149 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70 113 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 43 685 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 26 428 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 628 мың теңге;
2) шығындар 78 501 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 388 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 388 мың теңге.";
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 84 977 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 61 693 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 17 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 40 693 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 4 000 мың теңге;
2) шығындар 85 665 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 688 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 688 мың теңге.";
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № VII-31-149 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2023-2025 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2023 года № 31-149
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2022 года № VII-31-149 пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 70 113 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 43 685 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 26 428 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 628 тысяч тенге;
2) затраты 78 501 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 388 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 388 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 84 977 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 284 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 61 693 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 17 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 40 693 тысячи тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 4 000 тысяч тенге;
2) затраты 85 665 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 688 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 688 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер 75 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27 667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 47 946 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 30 146 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 8 000 мың теңге;
2) шығындар 75 618 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 мың теңге.";
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72 470 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 57 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 14 527 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 527 мың теңге;
2) шығындар 73 543 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 073 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 073 мың теңге.";
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 490 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 58 717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 9 761 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферт тер 2 300 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 7 461 мың теңге;
2) шығындар 74 443 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 953 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 953 мың теңге.";
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Бөлек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1)доходы 75 613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 667 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 47 946 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 30 146 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 8 000 тысяч тенге;
2) затраты 75 618 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 72 470 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 57 943 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 14 527 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 527 тысяч тенге;
2) затраты 73 543 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 073 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 073 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 68 490 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 58 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 9 761 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 300 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 7 461 тысяча тенге;
2) затраты 74 443 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 953 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 953 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Болекского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 485 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 19, 25, 28, 52, 55, 70, 73-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 485 тысяч тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 19, 25, 28, 52, 55, 70, 73 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и финансов.

4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы "25" желтоқсандағы № VIII-12-56 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "29" желтоқсандағы № VII-31-149 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "25" декабря 2023 года № VIII-12-56
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "29" декабря 2022 года № VII-31-149
Бюджет Аватского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы "25" желтоқсандағы № VIII-12-56 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "29" желтоқсандағы № VII-31-149 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "25" декабря 2023 года № VIII-12-56
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "29" декабря 2022 года № VII-31-149
Бюджет Асинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы