Қаулының күшін жою туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қарашадағы № 358 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Райымбек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 342 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрбол Сағатбекұлына жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Дуйсенбаев

Об отмене постановления
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 3 ноября 2023 года № 358
В соответствии со статьей 37 Закона"О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"акиматРайымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акиматаРайымбекского района от 15 декабря 2016 года № 342 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района НұрболСағатбекұлы.
Аким района Б. Дуйсенбаев