Ұйғыр аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 7-36-165 "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-15-80 шешімі
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 7-36-165 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 184 530 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 145 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 38 549 мың теңге;
2) шығындар 199 530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 7-36-165 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2023-2025 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2023 года № 8-15-80
Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 7-36-165 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 184 530 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 145 981 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 38 549 тысяч тенге;
2) затраты 199 530 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 15 000 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасын осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы Н.Есжан

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 15 000 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Уйгурского районного маслихата       Н. Есжан

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0