Қаулының күшін жою туралы
Алматы облысы Кеген ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 218 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілері туралы" Заңының 27- бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кеген ауданы әкімдігінің "Ата анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2019 жылғы 7 маусымдағы № 86 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5168 тіркелген) қаулының күші жойылған болып танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Кабылбеков Кенес Кунесбаевичке жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Теңізбаев

О признании утратившим силу постановления
Постановление акимата Кегенского района Алматинской области от 15 декабря 2023 года № 218
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кегенского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся без попечения родителей до достижения ими совершеннолетия, являющихся выпускниками организаций образования" от 7 июня 2019 года №86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5168).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кабылбекова Кенеса Кунесбаевича.
Аким района Н. Тенизбаев