"Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 1509 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 555 қаулысы
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 1509 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
бүкіл мәтін бойынша "мүгедектер", "мүгедектерді", "мүгедектерге" деген сөздер "мүгедектігі бар адамдар", "мүгедектігі бар адамдарды", "мүгедектігі бар адамдарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармағы мынадай мазмұндағы 53) тармақшамен толықтырылсын:
"53) кәсіпкерлік бастамаға жәрдемдесуді жүзеге асырады.";
25-тармақта:
14) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"14) Шымкент қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасының "Қамқорлық" № 8 балаларға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;";
15), 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"15) Шымкент қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасының "№ 9 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
16) Шымкент қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасының "№ 10 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.".
2. Осы қаулының орындалуы "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Б. Нарбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары М. Исаховқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкiмi М. Әйтенов
Е. Білісбеков Г. Мауленкулов
М. Исахов Е. Ескараев
А. Сәттібаев Р. Бақтыбаев
Шымкент қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 14 наурыздағы
№ 555 қаулысымен бекітілді
Шымкент қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 29 қарашадағы
№ 1509 қаулысымен бекітілген
"Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 1509 қаулысына енгізілген өзгерістер мен толықтырулар мәтіні
"Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 1509 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
бүкіл мәтін бойынша "мүгедектер", "мүгедектерді", "мүгедектерге" деген сөздер "мүгедектігі бар адамдар", "мүгедектігі бар адамдарды", "мүгедектігі бар адамдарға" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Шымкента от 29 ноября 2021 года № 1509 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 14 марта 2023 года № 555
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата города Шымкента от 29 ноября 2021 года № 1509 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" следующие изменения и дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" утвержденного указанным постановлением:
по всему тексту слова "инвалидов", "инвалидам" заменить словами "лиц с инвалидностью", "лицам с инвалидностью";
пункт 15 дополнить подпунктом 53) следующего содержания:
"53) осуществляет содействие в предпринимательской инициативе.";
в пункте 25:
подпункт 14) изложить в следующей редакции:
"14) Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг для детей № 8 "Қамқорлық" управления занятости и социальной защиты города Шымкент;";
дополнить подпунктам 15), 16) следующего содержания:
"15) Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг № 9" управления занятости и социальной защиты города Шымкент;
16) Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг № 10" управления занятости и социальной защиты города Шымкент.".
2. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" Б. Нарбековой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкента М. Исахова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Е. Билисбеков Г. Мауленкулов
М. Исахов Е. Ескараев
А. Сәттибаев Р. Бактыбаев
Утвержден постановлением
акимата города Шымкент
от 14 марта 2023 года № 555
Утверждено постановлением
акимата города Шымкент
от 29 ноября 2021 года № 1509
Текст внесенных изменений и дополнений в постановление акимата города Шымкента от 29 ноября 2021 года № 1509 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент"
Внести в постановление акимата города Шымкента от 29 ноября 2021 года № 1509 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" следующие изменения и дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" утвержденного указанным постановлением:
по всему тексту слова "инвалидов", "инвалидам" заменить словами "лиц с инвалидностью", "лицам с инвалидностью";