"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 2758 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісі үшін, жалпы көлемі 0,0013 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2028 жылдың 05 қазанға дейін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісі үшін, жалпы көлемі 0,1908 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2028 жылдың 05 қазанға дейін қауымдық сервитут белгіленсін.
3. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
"___"________ жылғы
№____ қаулысының
қосымшасы
"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жария сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с №
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы, кадастрлық нөмірі
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Елді мекен жерлері, гектар
1
КСК тұрғын жайларының меншік иелері кондоминиум объектісі
0,0003
0,0003

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
Постановление акимата города Шымкент от 5 декабря 2023 года № 2758
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 05 октября 2028 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел", на земельный участок, общей площадью 0,0013 гектара для строительства волоконно-оптической линии связи, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Установить публичный сервитут сроком до 05 октября 2028 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел", на земельный участок, общей площадью 0,1908 для строительства волоконно-оптической линии связи.
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Асылова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Сыздыкбеков
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент №___
от "____" ___________ года
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
В том числе
сельхоз угодий, пастбища, гектар
земли населенных пунктов, гектар
1
Объект кондоминиума собственников жилых помещений КСК
19-309-028-1588
0,0003
0,0003