"Абай облысы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қаңтардағы № 10 қаулысының күшін жою туралы
Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 55 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8 тармағына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Абай облысы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 10 Абай облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын деп танылсын.
2. "Абай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасымен бекітіліген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес күнтізбелік күн ішінде қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін шаруашылық құқығындағы "Қазақстан Республикасының "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Қазақстан Республикасы әділет министрлігінің Абай облысы бойынша филиалына ресми жариялауға және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкіне енгізсін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысының әкімі Н. Ұранхаев

Об отмене постановления акимата области Абай от 13 января 2023 года № 10 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов области Абай"
Постановление акимата области Абай от 15 марта 2023 года № 55
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата области Абай от 13 января 2023 года № 10 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов области Абай".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима области Абай" в установленном законодательством Республики порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по области Абай для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай Н. Уранхаев