Курчатов қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 24/138-VII "Курчатов қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 2/20-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабы 8 –тармағына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 24/138-VII "Курчатов қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 171875 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының төрайымы Г. Хусайнова

О признании утратившим силу решения Курчатовского городского маслихата от 21 сентября 2022 года № 24/138-VII "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курчатовского городского маслихата"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 17 апреля 2023 года № 2/20-VIII
В соответствии с пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 21 сентября 2022 года № 24/138-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курчатовского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 171875).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Курчатовского городского маслихата Г. Хусайнова