2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 804,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 748,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 341,1 мың теңге;
2) шығындар – 85 391,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 587,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 587,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 11 587,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 29.11.2024 № 22 /3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 20 924,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 34 081,1 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 29.11.2024 № 22 /3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Ақсуат области Абай от 29 декабря 2023 года № 12/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Ақсуат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 804,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 748,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 341,1 тысяч тенге;
2) затраты – 85 391,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 587,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 587,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 587,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Аксуат области Абай от 29.11.2024 № 22/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2024 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 20 924,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 34 081,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Аксуат области Абай от 29.11.2024 № 22/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

4. 2024 жылға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен 336,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
4-1. 11 587,8 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды – Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 13.05.2024 № 16/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 336,0 тысяч тенге.
4-1. Используемые остатки бюджетных средств 11 587,8 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата района Аксуат области Абай от 13.05.2024 № 16/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Оразғалиев
Ақсуат аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 12/3-VIII шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Екпін ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 29.11.2024 № 22 /3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. КIРICТЕР

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Аксуат Ж. Оразгалиев
Приложение 1 к решению
маслихата района Ақсуат
от 29 декабря 2023 года
№ 12/3-VIII
Бюджет Екпинского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Аксуат области Абай от 29.11.2024 № 22/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ