2024-2026 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/3-VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 500,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 200,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 49 300,8 мың теңге;
2) шығындар – 54 950,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1449,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 449,6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары–1 449,6 мың теңге.

О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/3-VIII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить бюджет Кенгирбай бийского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 53 500,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 200,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 300,8 тысяч тенге;
2) затраты – 54 950,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 449,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 449,6 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 449,6 тясяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 16.07.2024 № 17/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 44 148,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 16.07.2024 № 17/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджет Кенгирбай бийского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 44 148,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
маслихата Абайского района

2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/3-VIII шешіміне
4 қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/3-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/3-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 11 мамырдағы № 3/3-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі
3. Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/3-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 тамыздағы № 6/3-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі
4. Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/3-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 24 қазандағы № 9/3-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі

от 28 декабря 2023 года
№ 12/3-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений
1. Решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/3-VII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2023-2025 годы"
2. Решение Абайского районного маслихата от 11 мая 2023 года № 3/3-VIII от "О внесении изменений в решение от 30 декабря 2022 года № 31/3-VII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2023-2025 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 22 августа 2023 года № 6/3-VIII от "О внесении изменений в решение от 30 декабря 2022 года № 31/3-VII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2023-2025 годы"
4. Решение Абайского районного маслихата от 24 октября 2023 года № 9/3-VIII от "О внесении изменений в решение от 30 декабря 2022 года № 31/3-VII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2023-2025 годы"