"2023-2025 жылдарға арналған Аягөз ауданының Баршатас ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №20/406-VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 9/148-VIII шешімі
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аягөз ауданының Баршатас ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №20/406-VIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Баршатас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 276232,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4545,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 271687,4 мың теңге;
2) шығындар – 276240,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 27 декабря 2022 года №20/406-VIІ "О бюджете Баршатасского сельского округа Аягозского района на 2023-2025 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 13 декабря 2023 года № 9/148-VIII
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Баршатасского сельского округа Аягозского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года №20/406-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баршатасского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 276232,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4545,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 271687,4 тысячи тенге;
2) затраты – 276240,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысячи тенге;
погашение займов – 0,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8,5 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.