Абай облысының Бесқарағай ауданында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық әкімінің 2023 жылғы 15 шілдедегі № 3 шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімінің 2023 жылғы 27 шілдедегі № 4 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімінің 27.07.2023 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзінөзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48- бабына, 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, 3-тармағына "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың жіктемесін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына, Бесқарағай ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссиясының 2023 жылғы 14 шіледегі № 8 кезектен тыс отырысының хаттамасына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Бесқарағай ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды өткізу үшін өзімді төтенше жағдайды жою бойынша басшысы етіп тағайындаймын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 14 шілдеден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Бесқарағай ауданының әкімі Т. Муратов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в Бескарагайском районе области Абай
Решение акима Бескарагайского района области Абай от 15 июля 2023 года № 3. Утратило силу решением акима Бескарагайского района области Абай от 27 июля 2023 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Бескарагайского района области Абай от 27.07.2023 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2, пунктом 3 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Бескарагайского района от 14 июля 2023 года № 8 РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Бескарагайского района области Абай чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Для проведения мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера, назначаю себя руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 14 июля 2023 года.
Аким Бескарагайского района Т. Муратов