Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/2-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 маусымдағы № 4/5-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/2-VІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер– 126 969,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –4 100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 122 869,4 мың теңге;
2) шығындар – 129 469,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 500,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-2 500,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 30/2-VІI "О бюджете Баскольского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 22 июня 2023 года № 4/5-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Баскольского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 30/2-VІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 969,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 122 869,4 тысяч тенге;
2) затраты – 129 469,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2500,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2500,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2500,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/2-VIІI "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/2-VII "2023-2025 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық

2. Отменить решение Бескарагайского районного маслихата от 16 мая 2023 года № 3/2-VІІІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 30/2-VІІ "О бюджете Баскольского сельского округа на 2023-2025 годы".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение к решению
Бескарагайского районного
маслихата