Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/5-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 маусымдағы № 4/7-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/5-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90497,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –8483,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 82014,6 мың теңге;
2) шығындар – 92290,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1793,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1793,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 1793,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 30/5-VIІ "О бюджете Глуховского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 22 июня 2023 года № 4/7-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Глуховского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 30/5-VІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Глуховского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 90497,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8483,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82014,6 тысяч тенге;
2) затраты – 92290,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1793,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1793,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1793,0 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.