Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/3-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 тамыздағы № 6/3-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/3-VІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 326442,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32018,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 732,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-2082,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 291609,5 мың теңге;
2) шығындар – 334477,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -8034,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –8034,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 8034,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 30/3-VII "О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 24 августа 2023 года № 6/3-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 30/3-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 326442,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32018,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления –732,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 2082,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 291609,5 тысяч тенге;
2) затраты – 334477,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8034,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8034,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8034,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.