2024-2026 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 – баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 971 724,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 414 132,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 857,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 500 235,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 847 830,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 636,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 88 608,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 972,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -931 741,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 931 741,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 787 488,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 802,1 мың теңге;

О бюджете Бескарагайского района на 2024-2026 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 11/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2024-2026 годы согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 971 724,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 414 132,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51 857,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 500 235,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 847 830,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 636,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 88 608,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 972,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -931 741,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 931 741,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 787 488,0 тысяч тенге;
погашение займов – 33 802,1 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 178 055,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 22/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Абай облысы мәслихаты сессиясының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы №11/80-VIII шешімімен белгіленген, 2024 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқару қабылдансын.

используемые остатки бюджетных средств – 178 055,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата области Абай от 21.11.2024 № 22/2- VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Принять к исполнению на 2024 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленные решением сессии маслихата области Абай "Об областном бюджете на 2024-2026 годы" от 13 декабря 2023 года №11/80-VIII.

3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенциялар көлемі 1 049 841,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2024 жылға арналған резерві 25 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының

3. Учесть в районном бюджете на 2024 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 1 049 841,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 25 000,0 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата

2080,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2080,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
588753,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
52129,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52129,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
52129,0
2
Әлеуметтiк көмек
410447,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
410447,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
48380,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56029,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2367,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
258902,1
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
44769,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
126177,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126177,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42401,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2760,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
53516,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
26320,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1180,0
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
2346805,3
1
Тұрғын үй шаруашылық
1905095,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1905095,4
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
895495,4

2080,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2080,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
588753,6
1
Социальное обеспечение
52129,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52129,0
005
Государственная адресная социальная помощь
52129,0
2
Социальная помощь
410447,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
410447,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
48380,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56029,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2367,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
258902,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
44769,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
126177,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126177,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42401,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2760,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
53516,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
26320,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1180,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2346805,3
1
Жилищное хозяйство
1905095,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1905095,4
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
895495,4

22 540,0
2
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға (санаторий-курорттық емдеу)
826,0
3
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға, оның ішінде:
1 025,0
әлеуметтік қорғау
78,0
Мәдениет
301,0
Басқалары
18,0
штаттан тыс қызметкерлер
628,0
4
халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
95 200,0
5
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
88 608,0
№ р/с
Атауы
Сомасы мың теңге
Облыстық нысаналы ағымдағы трансферттер:
966 327,0
1
атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
103 283,0
2
1 жастан 6 жасқа дейінгі кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
10 645,0
3
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
29 754,0
4
қимыл тілі маманының қызметтерін көрсетуге
470,0
5
жеке көмекшінің қызметтеріне
7 194,0
6
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдарға, арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар), техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдарды кеңейтуге, сөйлеу синтезі бар, кіріктірілген енгізу/шығару портативті тифлокомпьютерге
16 500,0
7
санаторлық-курорттық емдеуге
3 578,0
8
көлік (инватакси) сатып алуға
28 560,0
9
ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген адамдарға, ЧАЭС-ке, жаралану салдарынан қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшілердің отбасыларына, Ауғанстанда, Тәжікстанда, Қарабақта қаза тапқан жауынгерлердің отбасыларына мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
30 120,0
10
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр Ана" атағын алған және 1, 2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен наградталған және бірге тұратын төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар көпбалалы аналарға әлеуметтік көмек көрсетуге
8 850,0
11
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге тұрғын үй сертификаттары
6 000,0
12
мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
130 800,0
13
бюджет саласының қызметкерлері үшін жұмыс берушінің қосымша міндетті зейнетақы жарналарын енгізуге, оның ішінде:
10 984,0
әлеуметтік қорғау
3 380,0
Мәдениет
1 667,0
жастар саясаты
298,0
тілдерді дамыту
154,0
штаттан тыс қызметкерлер

22 540,0
2
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан (санаторно-курортное лечение)
826,0
3
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в том числе:
1 025,0
социальная защита
78,0
Культура
301,0
Прочие
18,0
внештатные сотрудники
628,0
4
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
95 200,0
5
для реализации мер социальной поддержки специалистов
88 608,0
№ п/п
Наименование
Сумма тысяч тенге
Областные целевые текущие трансферты:
966 327,0
1
на выплату адресной социальной помощи
103 283,0
2
на гарантированный социальный пакет от 1 до 6 лет
10 645,0
3
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
29 754,0
4
на оказание услуг специалиста жестового языка
470,0
5
на услуги индивидуального помощника
7 194,0
6
на протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом
16 500,0
7
на санаторно-курортное лечение
3 578,0
8
на приобретение транспорта (инватакси)
28 560,0
9
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненные к участникам и инвалидам ВОВ, ЧАЭС, семьям военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, семьям воинов, погибших в Афганистане, Таджикистан, Карабах
30 120,0
10
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени и имеющим четыре и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
8 850,0
11
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан жилищные сертификаты
6 000,0
12
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
130 800,0
13
на введение дополнительных обязательных пенсионных взносов работодателя для работников бюджетной сферы, в том числе:
10 984,0
социальная защита
3 380,0
культура
1 667,0
молодежная политика
298,0
развитие языков
154,0
внештатные сотрудники

1 826,0
мемлекеттік қызметшілер
3 659,0
14
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге, оның ішінде:
37 171,0
Кітапхана
15 850,0
Мәдениет үйі
16 618,0
Достық үйі
4 703,0
15
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Қарағайлы ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың оңайлатылған схемасын әзірлеу
15 092,0
16
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Баскөл ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың оңайлатылған схемасын әзірлеу
15 092,0
17
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Канонерка ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың жеңілдетілген схемасын әзірлеу
15 092,0
18
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Қара-Мырза ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың оңайлатылған схемасын әзірлеу
15 092,0
19
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Қарабас ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың оңайлатылған схемасын әзірлеу
15 092,0
20
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Өндіріс ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың оңайлатылған схемасын әзірлеу
15 092,0
21
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Бозтал ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың оңайлатылған схемасын әзірлеу
15 092,0
22
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Старая Крепость ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың оңайлатылған схемасын әзірлеу
15 092,0
23
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Долон ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың оңайлатылған схемасын әзірлеу
15 092,0
24
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Бөдене ауылында бас жоспарды жоспарлау мен салудың оңайлатылған схемасын әзірлеу
15 092,0
25
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
Бесқарағай ауылында мемлекеттік қала құрылысы кадастрының кезекші жоспарларының ақпараттық ресурстарын жинау және өңдеу бойынша жұмыстарды орындау
17 466,0
26
Облыс әкімінің аппараты
Мұзды үгіту бойынша жарылыс жұмыстарын жүргізу
25 000,0
27
аудандық деңгейдегі автомобиль жолдарын ұстауға және жөндеуге "Қара-Мырза ауылына ұзындығы 0-1, 5 шақырым кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеу
75 000,0
Ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс – шараларды іске асыруға арналған "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде
274 032,0
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
175 248,0
28
Бесқарағай ауданы Канонерка ауылындағы көшені орташа жөндеу

1 826,0
государственные служащие
3 659,0
14
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений, в том числе:
37 171,0
Библиотека
15 850,0
Дом культуры
16 618,0
Дом дружбы
4 703,0
15
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Карагайлы
15 092,0
16
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Башкуль
15 092,0
17
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Канонерка
15 092,0
18
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Кара-Мурза
15 092,0
19
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Карабас
15 092,0
20
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Ундрус
15 092,0
21
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Бозтал
15 092,0
22
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Старая Крепость
15 092,0
23
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Долонь
15 092,0
24
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Разработка упрощенной схемы планировки и застройки генерального плана в с.Бодене
15 092,0
25
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
Выполнение работ по сбору и обработке информационных ресурсов дежурных планов государственного градостроительного кадастра в с.Бескарагай
17 466,0
26
Аппарат акима области
Проведение взрывных работ по дроблению льда
25 000,0
27
на содержание и ремонт автомобильных дорог районного уровня
Средний ремонт автомобильных дорог районного значения "Подъезд к с.Кара-Мурза" км 0-1,5
75 000,0
В рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах
274 032,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
175 248,0
28
Средний ремонт улицы в с.Канонерка Бескарагайского района

2 615,0
15
"Абай облысы Бесқарағай ауданы Стеклянка ауылында "Медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы"
3 181,0
16
Абай облысы Бесқарағай ауданы Қоянбай ауылында "Медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы"
2 753,0
17
"Абай облысы Бесқарағай ауданы Долон ауылында "Медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы"
2 615,0
18
"Абай облысы Бесқарағай ауданы Белокаменка ауылында "Медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы"
3 181,0
19
Абай облысы Бесқарағай ауданы Қара-Мырза ауылында "Медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
4 115,0
20
"Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылындағы "Медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
2 688,0
21
Бесқарағай ауданы Бесқарағай ауылында 300 орындық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға ЖСҚ әзірлеу
2 000,0
№ р/с
Атауы
Сомасы мың теңге
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 600,0
1
жұмыспен қамту саласында облыстық деңгейге
62 049,0
2
азаматтық хал актілерін тіркеу саласында республикалық деңгейге
3 551,0
2024 жылға арналған аудан бюджетінің төртінші деңгейіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
№ р/с
Атауы
Сомасы мың теңге
Облыстық ағымдағы нысаналы трансферттер:
274 032,0
Ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс – шараларды іске асыруға арналған "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде
274 032,0
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
175 248,0
1
Бесқарағай ауданы Канонерка ауылындағы көшені орташа жөндеу
25 248,0
2
Бесқарағай ауданы Бесқарағай ауылындағы Молдажанов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
96 225,0
3
Бесқарағай ауылындағы Калтаев көшесін орташа жөндеу
53 775,0
Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы
98 784,0
4
Бесқарағай ауылында көше жарығын орнату
7 205,0
5
Морозов орман шаруашылығында көше жарығын орнату
22 117,0
6
Беген орман шаруашылығында көше жарығын орнату
9 365,0
7
Малая-Владимировка ауылында көше жарығын орнату
3 171,0
8
Канонерка ауылында көше жарығын орнату
8 117,0
9
Малая-Владимировка ауылында жасанды жабыны бар футбол алаңының құрылысы
24 461,0
10
Канонерка ауылында "Workout" спорттық мүкәммал кешенін орнату
7 803,0
11
Канонерка ауылында жасанды жабыны бар футбол алаңының құрылысы

2 615,0
15
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Стеклянка Бескарагайского района области Абай"
3 181,0
16
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Коянбай Бескарагайского района области Абай"
2 753,0
17
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Долонь Бескарагайского района области Абай"
2 615,0
18
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Белокаменка Бескарагайского района области Абай"
3 181,0
19
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Кара-Мурза Бескарагайского района области Абай"
4 115,0
20
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Башкуль Бескарагайского района области Абай"
2 688,0
21
Разработка ПСД на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к школе на 300 мест в селе Бескарагай Бескарагайского района
2 000,0
Наименование
Сумма тысяч тенге
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
65 600,0
1
в сфере занятости на областной уровень
62 049,0
2
в сфере регистрации актов гражданского состояния на республиканский уровень
3 551,0
Целевые текущие трансферты четвертому уровню бюджета района на 2024 год
№ п/п
Наименование
Сумма тысяч тенге
Областные целевые текущие трансферты:
274 032,0
В рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах
274 032,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
175 248,0
1
Средний ремонт улицы в с.Канонерка Бескарагайского района
25 248,0
2
Средний ремонт дороги по улице Молдажанова в с.Бескарагай Бескарагайского района
96 225,0
3
Средний ремонт улицы Калтаева в с.Бескарагай
53 775,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
98 784,0
4
Устройство уличного освещения в селе Бескарагай
7 205,0
5
Устройство уличного освещения в Морозовском лесхозе
22 117,0
6
Устройство уличного освещения в Бегенском лесхозе
9 365,0
7
Устройство уличного освещения в селе Малая-Владимировка
3 171,0
8
Устройство уличного освещения в селе Канонерка
8 117,0
9
Устройство футбольного поля с искусственным покрытием в селе Малая-Владимировка
24 461,0
10
Установка спортивного инвентарного комплекса "Workout" в селе Канонерка
7 803,0
11
Устройство футбольного поля с искусственным покрытием в селе Канонерка