Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/11-VII "2023-2025 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 9/11-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/11-VІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71021,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –5750,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 65271,7 мың теңге;
2) шығындар –72001,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -979,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 979,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 979,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 30/11-VII "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 2 ноября 2023 года № 9/11-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 30/11-VІI "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ерназаровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71021,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5750,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65271,7 тысяч тенге;
2) затраты – 72001,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -979,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 979,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –979,6 тысяч тенге.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.