Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-13-VII "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 12-7-VIII шешімі.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-13-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69181 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12559 мың теңге;
салық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56422 мың теңге;
2) шығындар – 71183,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2002,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2002,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2002,9 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3840 мың теңге сомасында көзделсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-13-VII "О бюджете Новопокровского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 8 декабря 2023 года № 12-7-VIII.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Новопокровского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26-13-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69181 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12559 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56422 тысяч тенге;
2) затраты – 71183,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2002,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2002,9 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2002,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 3840 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2023 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 7589 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 7 желтоқсандағы

"4. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 7589 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 8 декабря 2023 года