Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 23/370-VII "2023-2025 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 шілдедегі № 3/58-VIII шешімі
Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 23/370-VII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 745,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 401,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 58 344,0 мың теңге;
2) шығындар – 68 133,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 388,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 388,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 388,3 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М.Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2029 года № 23/370-VII "О бюджете поселка Суыкбулак Жарминского района на 2023-2025 годы"
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 10 июля 2023 года № 3/58-VIII
Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата "О бюджете поселка Суыкбулак Жарминского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 23/370-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Суыкбулак Жарминского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 745,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 401,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 58 344,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68 133,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 388,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 388,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 388,3 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата