Жарма ауданы бойнша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 5/107-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданы мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жарминскому району
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 13 сентября 2023 года № 5/107-VIII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жарминского района РЕШИЛ:

1. Жарма ауданы бойнша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2023 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 5/107-VIІI шешіміне
қосымша
Жарма ауданы бойынша бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жарминскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение к решению
Жарминского районного
маслихата
от 13 сентября 2023 года
№ 5/107-VIІI
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жарминскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица